Pieczątki Sklep online

Witaj w Świcie pieczątek, miejscu na internecie gdzie bez wychodzenia z domu możesz zamówić wyjątkowe pieczątki.

Posiadamy firmowe pieczątki specjalnie stworzone pod twoją działalność. Tej jednoosobowej jak i ogromnej spółki. Dzięki stałemu kontaktowi mailowemu możemy stworzyć spersonalizowaną pieczątkę specjalnie dla Ciebie i twojej firmy.

Traktujemy naszych klientów bardzo indywidualnie, dlatego tworzenie projektu pieczątki ustalamy wspólnie. Czekamy na akceptacje przesłanego projektu, zawsze upewniając się czy wszystko się zgadza.

Projekty już wcześniej stworzone przez klientów, tworzymy ekspersowo. Jednak jeżeli zamówienie jest skomplikowane ale zostanie zatwierdzone i opłacone do godziny 12. Wysyłamy je jeszcze tego samego dnia.

Zgadza się, nasza ekspersowa obsługa sprawia, że zamówione pieczątki dzisiaj, będą u Państwa już jutro.


Jeżeli twoje logo jest w wyjątkowym kolorzę to Świat Pieczątek, skomponuje je dla ciebie w twojej piecząctce firmowej. A gdybyś potrzebował drogi kliencie pieczątki w dwóch, trzech, czterech lub większej ilości kolorów, to mamy dla Ciebie specjalną opcję pieczątki wielokolorowej. W której będziesz mieć odbicie we wszytkich kolorach twojej marki.

Masz masę papierów do podpisania datą? Zamów nasze datowniki: Wagraf Datuś, Trodat Printy, Colop Printy w różnych modelach, ułatwią Ci życie oraz przyśpieszą i uprzyjemnią twoją pracę.

Czy potrzebujesz mieć pieczątkę zawszę ze sobą? Mamy idealne rozwiązanie. Naszę pieczątki kieszonkowe: Stamp mouse z wygodnym klipsem do zaczepiania oraz Pocket stamp plus, staną się twoimi wiernymi towarzyszami w radzeniu sobie z papierkową robotą.

Potrzebujesz czegoś co od razu będzie kojarzyło się z twoją firmą i świeciło profesjonalizmem? Mamy do zaproponowania w wielu rozmiarach Colop Printer IQ. Służącą jako pieczątką imienną jak i dużą pieczątką mogącą jednym użyciem odbić mnóstwo tekstu lub grafiki. Ta profesionalna pieczątka ma dodatkową opcję zaprezentowania się. Automat jest tak skonstruowany, aby twoje logo i podpis widniało na zewnątrz automatu. Na specjalnie przygotowanej kartce za przeźroczystym ochronnym plastikiem. Dzięki czemu świetnie prezentuje się jako firmowa pieczątka.

Nasza działalność na zlecenie klienta, skupia się również na wartościach estetycznych. Mogę tutaj z dumą zwrócić uwagę na naszę Stemple artycznyczne jak i Stemple firmowe którym dodano pięknych wzorów na powieszchni. A odbicia pięknych obrazów lub malowniczych pejzarzy można obejrzeć na naszym fanpage na facebooku.

Pieczątki na zamowienie

Popularne pieczątki posiadamy w naszych punktach, skąd możliwa jest ekspresowa wysyłka. Jednak nietypowe pieczątki, sprowadzamy na zamówienie dla naszych klientów.

    Do nietypowych pieczątek należą pieczątki takie jak:
  • Automatyczne, dzięki którym tworzymy odbicie jak na ekranie małego komputera.
  • Wymagający klienci potrzebują czasem pieczątek z tablicą zegarową.
  • Pieczątki o nietypowym rozmiarze lub kształcie.

Wszystkie popularne pieczątki jak i te nietypowe mamy na naszej stronie internetowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz do kontaku mailowego jeżeli potrzebna będzie pomoc w wyborze.

Popularne pieczątki które Państwo u nas zamawiają do 12. Wysyłane są tego samego dnia. Więc dotrzeć powinny na następny dzień.
Jeżeli zamówili Panstwo nietypową pieczątkę trzeba doliczyć do czasu oczekiwania dzień lub dwa.

Wyrabianie pieczątek

Nasze pieczątki przygotowujemy na miejscu. Po uzyskaniu odpowiedniego automatu. Odpowiedniego pod kątem wymiaru, wielkości, estetyki oraz zmodyfikowania. Czujnie dobieramy tusz do pieczątek tak by spełniał oczekiwania klienta. Dobierając go ze standardowego koloru tuszu do Pieczątek lub tworząc wyjątkowy kolor pod preferencje klienta. Ze specjalnych tuszy, dobieramy również złoty, srebrny, brokatowy i wiele innych.

Tuszownice do pieczątki zawsze tuszujemy gratis do zamawianego automatu.

Przygotowując projekt zawsze upewniamy się czy spełnia zalecenia.
Wypalając go na specjalistycznej gumie aby odbicia były najwyższej mozliwej jakości.

Zachęcam do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą działającą od 2012 roku. Mamy doświadczenie w zadowalaniu klientów oraz dbaniu o ich potrzeby.
Zaufało nam już wiele firm, może i ty dołączysz do tego grona?


Strona główna   |   Opinie   |   Miasta   |   Stemple Elektroniczne   |   Za zgodność z oryginałem   |   Regulamin
Świat Pieczątek - Dane rejestrowe: ul. Radziwie 7, 01-164 Warszawa, NIP 1181847389, REGON 146582931, email
Czas ładowania: 0.022 s   |   mapa strony   |   © 2012 - 2020   |   Wszelkie prawa zastrzeżone!


Świat Pieczątek FB