Dlaczego warto u nas kupować pieczątki?

Świat Pieczątek™ został stworzony, abyście mogli Państwo z łatwością zamawiać pieczątki przez internet.

Tworząc nasz Sklep braliśmy pod uwagę opinie wielu osób. Dzięki temu udało nam się stworzyć łatwy
i przyjazny w obsłudze Sklep. Teraz mogą Państwo szybko i bez problemów zamówić pieczątki online.

Pragniemy przedstawić Państwu w punktach kilka powodów dla których warto skorzystać ze Świata Pięczątek™
i dla których lepiej unikać usług innych sklepów. Jeżeli korzystali Państwo już kiedyś z usług innych sklepów,
zapewne doskonale będą Państwo wiedzieli co mamy na myśli.

Co odróżnia Świat Pięczątek™ od innych sklepów?

Świat Pieczątek™

Praktyki w wybranych innych sklepach


Łatwe zamawianie pieczątek przez internet

W Świecie Pieczątek™ mogą Państwo zamówić dowolne pieczątki w kliku prostych krokach, bez konieczności znajomości trudnych terminów. Wystarczy podać kolor i tekst.

Skomplikowane "generatory" pieczątek

Trudne w obsłudze i wymagające dużej wiedzy technicznej "generatory", z których praktycznie nie da się korzystać.


Profesjonalny projekt w cenie

Wystarczy, że wpiszą Państwo tekst pieczątki, a my zajmiemy się resztą i stworzymy profesjonalny projekt Państwa pieczątki.

Nie ma projektu bez dopłaty

Częstą praktyką w innych sklepach jest pobieranie wysokich opłat (nawet 20 zł) za wykonanie projektu.


Brak konieczności rejestracji

Chcąc zamówić pieczątki w naszym sklepie nie muszą Państwo zakładać żadnego konta na naszej stronie. Cenimy Państwa prawo do prywatności i nie spamujemy.

Rejestracja i niezamawiana informacja handlowa

Bardzo często sklepy wymagają rejestracji i idącej za tym zgody na wysyłanie informacji handlowej tzw. spamu.


Ponad 15 lat doświadczenia w produkcji pieczątek

Państwa pieczątki są wykonywane w pracowni Stemple Izabelin posiadającej wieloletnią tradycję w wykonywaniu pieczątek. Lata praktyki, kilka tysięcy wykonanych pieczątek i zadowoleni Klienci są gwarancją naszej jakości.

Produkcja w punkcie dorabiania kluczy

Może to Państwa zadziwi, ale zdarza się, że w innych sklepach pieczątki robią osoby, które kompletnie się na tym nie znają. Usługi takie często są jedynie dodatkową działalnością, a efekty takiego działania łatwo sobie wyobrazić.


Wyłącznie produkty najwyższej jakości

Zamawiając u nas mają Państwo pewność trwałości i jakości produktów. Oferujemy Państwu wyłącznie pieczątki renomowanych firm Colop, Wagraf i Trodat.

Chińskie podróbki

Produkowane z kiepskich materiałów, o wątpliwej jakości i z naruszeniem praw autorskich. Nie ma co liczyć, że będą dobrze działały przez wiele lat.


Gumki wykonywane technologią laserową

Technika laserowa zapewnia perfekcyjne odwzorowanie szczegółów, świetną czytelność i idealną ostrość krawędzi. Dzięki temu Państwa odbicie zawsze będzie doskonałej jakości.

Wypalanie kwasem lub naświetlanie

Wiele sklepów stosuje zdecydowanie tańsze metody niż laser. W efekcie wykonywane przez nie gumki potrafią zostawiać rozmycia i być nieczytelne.


Guma stemplarska najwyższej jakości

Używane przez nas gumy są produkowane specjalnie do celów stemplarskich. Są najwyższej jakości, a ponadto są bezwonne, trwałe i zapewniają idealne wieloletnie niezmienne odbicie.

Guma ze starych opon

Sklepy, które wszędzie szukają oszczędności nie mają również kłopotu, żeby wykonywać pieczątki na kawałkach powycinanych ze starych opon. Po kilku miesiącach pięczątka staje się bezużyteczna.


Wysyłka bez dodatkowych kosztów

Zależy nam, żeby mogli Państwo zamawiać pieczątki w takich cenach, jakie są podane. Dlatego na zamówienia o wartości od 45 zł netto przesyłkę wysyłamy bezpłatnie kurierem.

Dopłata na każdym kroku

Tak jak w przypadku projektu, również wysyłka jest dodatkowym kosztem. W efekcie zamiast sugerowanej ceny niejednokrotnie okazuje się, że musicie Państwo zapłacić dwa razy więcej.


Obsługa płatności on-line

Dzięki wprowadzonej przez Świat Pięczątek™ obsłudze płatności on-line transakcja jest realizowana niemal natychmiast bez zbędnych formalności.

Przelew i oczekiwanie

Z pewnością spotkali się Państwą z tym, że przelew nie doszedł na czas. W związku z tym Państwa zamówienie też musi poczekać.


Gwarancja jakości

Na wszystkie wykonywane przez nas usługi dajemy gwarancję. Jeżeli mieliby Państwo jakikolwiek problem związany z naszymi pieczątkami z pewnością szybko go rozwiążemy.

Dziękujemy, do widzenia.

Daliście się Państwo naciągnąć na zakup w podejrzanym sklepie? Zapłaciliście, a pieczątka nie przyszła i nikt nie odpowiada? Lepiej unikać tajemniczych sprzedawców na allegro i podejrzanych sklepów.Natychmiastowa realizacja, Profesjonalny projekt gratis, Darmowa dostawa kurierem
PayU

mapa strony   Znajdziesz nas w Google+   |   Miasta   |   Regulamin

Wszelkie prawa zastrzeżone!   |   Świat Pieczątek™ © 2012 - 2014   |   Projekt i wykonanie: PCNT


Świat Pieczątek FB